Powiatowy Turniej piłki nożnej dziewcząt na,, Orliku ‘’

Dnia 21.10.2014 roku na kietrzańskim ,,Orliku ‘’ rozegrany został Powiatowy  Turniej piłki nożnej dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych .Na zawody wstawiły się wszystkie  cztery szkoły naszego Powiatu. Przy pięknej  słonecznej pogodzie rozegrano sześć spotkań i wyłoniono mistrza powiatu. Wyniki spotkań :

1.ZSM Głubczyce – ZSRCKU Głubczyce : 3:0.

2.ZS Kietrz – ZSO Głubczyce : 1:0.

3.ZSM Głubczyce – ZS Kietrz : 1:0.

4.ZSRCU Głubczyce – ZSO Głubczyce :1:2.

5.ZS Kietrz – ZSRCKU Głubczyce : 0:1.

6.ZSM Głubczyce – ZSO Głubczyce :0:0.

Tabela Końcowa :

I miejsce ZSM Głubczyce .

II miejsce  ZSO Głubczyce .

III miejsce ZSRCKU Głubczyce .

IV miejsce ZS Kietrz.

Mistrzyniami  powiatu zostały uczennice z ,,Mechanika ‘’,które wystąpiły w składzie :Karolina Kądzioła. Ilona Granda ,Jolanta Szymonek, Natalia Urabańska, Kamila Fabrowska ,Roksana Wysz, Izabella Kirc,Karolina Olejnik, Małgorzata Bernaś. Najlepszą zawodniczką turnieju została Jolanta Szymonek .  Opiekunem i trenerem szkolnej drużyny jest pan Marek Malewicz. Dziewczęta będą reprezentować nasz Powiat w półfinale wojewódzkim ,który zostanie rozegrany na wiosnę. Gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnym etapie rozgrywek.

Redakcja sportowa ZSM