O SUKCESIE UCZNIA ZSM


             Szanowni odbiorcy, z radością pragnę zakomunikować, że we wtorek 4 czerwca br. w Regionalnym Centrum Rozwoju Edukacji w Opolu odbył się wojewódzki finał konkursu „E-Portfolio” a zorganizowany w ramach projektu „Opolskie Szkolnictwo Zawodowe dla Rynku Pracy”. W tym prestiżowym konkursie Zespół Szkół Mechanicznych, a tym samym cały Powiat Głubczycki reprezentował uczeń klasy 3il technikum informatycznego – Krzysztof Rzym, który stanął na podium, zdobywszy II miejsce! Jego znakomita prezentacja została wysoko oceniona przez jurorów.
Krzysztof to świetny informatyk i dobrze zapowiadający się programista. Na co dzień pełni tez rolę technika i akustyka w teatrze TRADYCJA ZSM. Angażuje się we wszelkie działania społeczno-kulturalne szkoły i lokalnego środowiska.
              Przy tej okazji warto również wspomnieć, że I miejsce w konkursie, o którym tu mowa, zajął Michał Jedliński z Zespołu Szkół Medycznych w Prudniku, który jest synem nauczyciela i diagnosty warsztatów szkolnych głubczyckiego Mechanika – Andrzeja Jedlińskiego.
Gratulujemy laureatom wspaniałych wyników na szczeblu wojewódzkim, życząc dalszych sukcesów.
             Jest mi szalenie miło przekazać państwu tę informacje, zwłaszcza ,że kandydaturę Krzysia Rzyma do uczestnictwa w tym projekcie zgłosiłam osobiście, widząc w nim wielki potencjał.
                                                                                                                                                                                                  Z pozdrowieniem
                                                                                                                                                                                                 Maria Farasiewicz

#wydarzenie publiczne

e-portfolio.jpeg

e-portfolio 1.jpeg