Zespół Szkół Budowlanych im. Księcia Jerzego II Piasta w Brzegu ma zaszczyt zaprosić uczniów szkół ponadgimnazjalnych kształcących się w zawodzie fryzjer do wzięcia udziału w pierwszej edycji WOJEWÓDZKIEJ OLIMPIADY FRYZJERSKIEJ

   Jest to pierwsza tego typu impreza organizowana na terenie województwa opolskiego. W odróżnieniu od innych konkursów, które odbywają się w okolicy Olimpiada Fryzjerska daje możliwość rywalizacji na kilku płaszczyznach. Sprawdzana będzie zarówno wiedza teoretyczna jak również zdolności manualne uczniów kształcących się w zawodzie fryzjera. Uczestnicy konkursu będą mogli zmierzyć się w trzech kategoriach:

➢    wiedza teoretyczna,

➢    uczesanie karnawałowe,

➢    element egzaminu praktycznego.

   Konkurs odbędzie się w naszej szkole tj. w Brzegu przy ul. Kamiennej 3, dnia 28 lutego 2018 roku o godzinie 10.00. Osoby zainteresowane wzięciem udziału w konkursie powinny przesłać lub osobiście przynieść zgłoszenie do naszej szkoły albo wysłać zeskanowaną kartę zgłoszeniową na adres e-mailowy: sandra.ledwig@o2.pl do dnia 16 lutego 2018r. Wszelkie uwagi w sprawie konkursu można kierować do pani Sandry Ledwig:  tel. kom. 506 234 135.

 Zachęcamy do wzięcia udziału w olimpiadzie. Gwarantujemy cenne nagrody oraz niezapomniane wrażenia.

W załączeniu:

1) regulamin konkursu

2) karta zgłoszeniowa,

3) plakat wraz z programem olimpiady.

Zaproszenie wraz z załącznikami zostanie wysłane także drogą listowną

Sandra Ledwig

Zespół Szkół Budowlanych

im. Księcia Jerzego II Piasta

ul. Kamienna 3

49-300 Brzeg

 tel. 506 234 135