ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

 

Przedmiot

Termin

dzień/godziny (od-do)

Rodzaj zajęć

Prowadzący

Ekonomiczne zawodowe

Poniedziałek/1400-1445

Konsultacje

Barylak L.

Matematyka

Piątek/1225-1310

Konsultacje

Bociek J.

Wychowanie fizyczne

Wtorek/1455-1540

Siatkówka

Brodowicz A.

J. Polski

Wtorek/1700-1900

Piątek/1700-1900

Teatr Tradycja

Farasiewicz M

Przedmioty zawodowe

Czwartek/1135-120

Konsultacje

Gałązka W.

Przedmioty zawodowe

Środa/1135-1220

Konsultacje

Gogola D..

Wychowanie fizyczne

Czwartek/1405-1500

Koszykówka

Hryckiewicz M.

Fizyka

Środa/1310-1400

Zajęcia wyrównawcze

Janiczek A.

Diagnostyka samochodowa

Piątek/1045-1220

Konsultacje

Jedliński A.

Matematyka

Piątek/1405-1450

Konsultacje

Kobeluch A..

Przedmioty zawodowe

Środa/1225-1310

Konsultacje

Korczyńska A.

Język rosyjski

Wtorek/855-940

Konsultacje

Koziara K.

Biologia/Chemia

Poniedziałek/1315-1400

Konsultacje

Lechun B.

Język polski

Poniedziałek/1400-1445

Fakultet

Maciej V.

Wychowanie fizyczne

Wtorek/1405-1500 Piłka nożna

Malewicz M.

Przedmioty zawodowe techniczne

Poniedziałek/945-1030

Konsultacje

Malik K.

Technologia naprawy maszyn, urządzeń i narzędzi

Wtorek/1200-1300

Konsultacje

Mieszkalski B

Podstawy konstrukcji maszyn

Piątek/945-1030

Konsultacje

Nowacki M.

Przedmioty zawodowe

Czwartek/945-1030

Konsultacje

Olejnik S.

Przedmioty zawodowe

Poniedziałek/945-1030

Konsultacje

Ozimiek A.

Przedmioty zawodowe

Wtorek/1400-1500

Zajęcia wyrównawcze

Pieczyrak K.

Przedmioty zawodowe

Czwartek/1400-1500

Zajęcia wyrównawcze

Pieczyrak – Nowak D.

Język niemiecki

Poniedziałek/1400-1445

Kółko z niemieckiego

Pieszak A.

Historia

Czwartek/945-1030

Konsultacje

Seń A.

Przedmioty zawodowe

Piątek/1230-1430

Konsultacje

Simbiga W..

Język angielski

Poniedziałek/1410-1455

Zajęcia wyrównawcze

Skrzyniarz – Malewicz A.

Język polski

Wtorek/1315-1400

Piątek/1415-1500

Fakultet

Konsultacje

Śmidoda E.

Geografia

Czwartek/1415-1500

Fakultet

Zajęcia wyrównawcze

Twardochleb L.

Pracownia samochodowa

Piątek/855-940

Zajęcia wyrównawcze

Uhryn R.

Język angielski

Środa/855-940

Konsultacje

Wałkiewicz A.

Przedmioty zawodowe

Poniedziałek/1400-1445

Przygotowanie do egzaminu

Wanicka M.

Język angielski

Środa/1400-1400

Przygotowanie do egzaminu maturalnego

Wanicki A.

Matematyka

Poniedziałek/1345-1400

Konsultacje

Wesołowski A.

Przedmioty ekonomiczne zawodowe

Wtorek/1135-1220

Zajęcia wyrównawcze

Konsultacje

Wróbel D.

Przedmioty informatyczne

Czwartek/945-1030

Konsultacje

Zaworska G.