ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

 

Przedmiot

Termin

dzień/godziny (od-do)

Rodzaj zajęć

Prowadzący

Ekonomiczne zawodowe

Środa/1315-1400

Konsultacje

Barylak L.

Religia

Piatek/1930-2000

Spotkania ewangelizacyjne

Ks. Bławicki G.

Matematyka

Czwartek/1315-1400

Konsultacje

Bociek J.

Wychowanie fizyczne

Wtorek/1405-1450

Siatkówka

Brodowicz A.

J. Polski

Środa/1405-1450

Fakultet

Farasiewicz M

Przedmioty zawodowe

Wtorek/1035-1100

Konsultacje

Gałązka W.

Przedmioty zawodowe

Środa/1135-1220

Konsultacje

Gogola D..

Wychowanie fizyczne

Poniedziałek/1830-2000

Czwartek/1830-2000

Koszykówka

Hryckiewicz M.

Fizyka

Czwartek/1225-1310

Zajęcia wyrównawcze

Janiczek A.

Pracownia samochodowa

Wtorek/1500-1700

Zajęcia wyrównawcze

Konsultacje

Jedliński A.

Matematyka

Piątek/1405-1450

Konsultacje

Kobeluch A..

Przedmioty zawodowe

Piątek/855-1940

Konsultacje

Korczyńska A.

Język rosyjski

Poniedziałek/915-1030

Konsultacje

Koziara K.

 

Poniedziałek/915-1030

 

Ks. Kryczka A

Biologia/Chemia

Poniedziałek/945-1030

Konsultacje

Lechun B.

Język polski

Poniedziałek/1405-1450

Fakultet

Maciej V.

Wychowanie fizyczne

Poniedziałek/1410-1510

Poniedziałek/1410-1510

Poniedziałek/1410-1510

Piłka nożna

Tenis stołowy

Malewicz M.

Przedmioty zawodowe techniczne

Poniedziałek/945-1030

Konsultacje

Malik K.

Technologia naprawy maszyn, urządzeń i narzędzi

Wtorek/1200-1300

Konsultacje

Zajęcia wyrównawcze

Mieszkalski B

Podstawy konstrukcji maszyn

Poniedziałek/1045-1130

Konsultacje

Nowacki M.

Przedmioty zawodowe

Czwartek/945-1030

Konsultacje

Olejnik S.

Przedmioty zawodowe

Poniedziałek/945-1030

Konsultacje

Ozimiek A.

Przedmioty zawodowe informatyczne

Środa/1135-1220

Konsultacje

Pieczyrak K.

Biologia

Przedmioty zawodowe

Czwartek/1135-1220

Konsultacje

Zajęcia wyrównawcze

Pieczyrak – Nowak D.

Język niemiecki

Czwartek/855-940

Czwartek/1135-1220

Konsultacje

Zajęcia wyrównawcze

Pieszak A.

Religia

Wtorek/1045-1130

Konsultacje

Ks. Podburaczyński G.

Historia

Czwartek/945-1030

Konsultacje

Seń A.

Przedmioty zawodowe

PIątek/1225-1310

Konsultacje

Simbiga W..

Język angielski

Środa/1225-1310

Konsultacje

Skrzyniarz – Malewicz A.

Geografia

Wtorek/1405-1450

Fakultet

Zajęcia wyrównawcze

Twardochleb L.

Pracownia samochodowa

Środa/1500-1700

Zajęcia wyrównawcze

Konsultacje

Uhryn R.

Język angielski

Środa/855-940

Konsultacje

Wałkiewicz A.

Przedmioty zawodowe

Piątek/800-845

Konsultacje

Wanicka M.

Język angielski

Środa/1405-1450

Konsultacje

Wanicki A.

Matematyka

Poniedziałek/1345-1400

Konsultacje

Wesołowski A.

Przedmioty ekonomiczne zawodowe

Środa/1405-1450

Zajęcia wyrównawcze

Konsultacje

Wróbel D.

Przedmioty informatyczne

Czwartek/1045-1130

Konsultacje

Zaworska G.