ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

przedmiot

Termin

dzień/godziny (od-do)

Rodzaj zajęć

Prowadzący

Matematyka

środa/1315-1400

środa/1400-1445

fakultety dla maturzystów Sobolewska W.
Historia

środa/1225-1310

zajęcia doraźne wyrównawcze Seń A.
J. Rosyjski

czwartek/1315-1400 oraz

wg. potrzeb

czwartek/1315-1400 oraz

wg. potrzeb

Koziara K.
Geografia

środa/1405-1450

fakultet dla klasy 4A Twardochleb L.
J. Angielski

Wtorek/1405-1450

fakultet dla klasy 4A Wanicki A.
Rachunkowość

środa/1135-1220

zajęcia wyrównawcze Wanicka A.
J. Polski czwartek/1315-1400 teatr „Tradycja” Farasiewicz M.
J. Polski środa/1405-1500 fakultet z języka polskiego Skoczylas B.
Podstawy konstr. maszyn

poniedziałek/1225-1310

zajęcia wyrównawcze Nowacki M.
Pracownia elektryczna czwartek/1225-1310 zajęcia wyrównawcze Gałązka W.
Wychowanie fizyczne

środa/1400-1500

koszykówka dziewczyn i chłopców Hryckiewicz M.
Wychowanie fizyczne wtorek/1400-1530 siatkówka dziewczyn i chłopców Brodowicz A.
Wychowanie fizyczne

poniedziałek/1405-1500

czwartek/1405-1500

piłka nożna dziewczyn

piłka nożna chłopców

Malewicz M.

Przedmioty zawodowe ekonomiczne/j. angielski

czwartek/1225-1310 zajęcia wyrównawcze Gogola D.
Fizyka

wtorek/1400-1445

zajęcia wyrównawcze Janiczek A.
Matematyka

wtorek/1400-1445

zajęcia wyrównawcze

Kobeluch A.

Pracownia samochodowa

poniedziałek/1400-1500

piątek/1400-1500

zajęcia wyrównawcze

Jedliński A.

Odnawialne źródła energii

wtorek/1400-1500

zajęcia wyrównawcze

Uhryn R.

Przedmioty zawodowe ekonomiczne

czwartek/1405-1450

zajęcia wyrównawcze

Wróbel D.
Matematyka

środa/1400-1450

zajęcia wyrównawcze

Wesołowski A.
J. Niemiecki środa/1400-1445

zajęcia dodatkowe

Pieszak A.
Przedmioty zawodowe

piątek/1225-1310

zajęcia wyrównawcze

Simbiga W.
Wychowanie fizyczne

piątek/1300-1400

tenis stołowy Zwarycz Ł.
Biologia i chemia środa/1310-1400 konsultacje Lechun B.

Przedmioty zawodowe ekonomiczne

wtorek/1500-1545

zajęcia wyrównawcze

Barylak L.
Religia

piątek/1930

koło biblijne ks. Bławicki
Matematyka

środa/945-1030

środa/945-1030

Bociek J.
J. Polski poniedziałek/1315-1400

zajęcia wyrównawcze

Maciej V.
Przedmioty zawodowe

wtorek/1135-1220

zajęcia wyrównawcze

Olejnik S.
Przedmioty zawodowe

czwartek/1430-1515

zajęcia wyrównawcze

Mieszkalski B.
Przedmioty zawodowe

wtorek/1135-1220 oraz wg. potrzeb

konsultacje przedmiotowe

Malik K.
Pedagog szkolny

środa/1400-1520 oraz wg. potrzeb

współpraca z hufcem pracy Wyrwalec E.