NAJWIĘKSZE OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE ZESPOŁU SZKÓŁ MECHANICZNYCH W GŁUBCZYCACH

 Z OSTATNICH 20 LAT W FINAŁACH WOJEWÓDZKICH.

 

ROK SZKOLNY

MIEJSCE I DATA

 

ZAJĘTE MIEJSCE W FINALE

DYSCYPLINA

 

NAUCZYCIEL PROWADZĄCY

 

 

1997/1998

 

KRAPKOWICE

25.05.1988

 

 

II MIEJSCE

 

PIŁKA NOŻNA CHŁOPCÓW

MAREK MALEWICZ

 

1997/1998

 

LASOCICE

24.10.1997.

I MIEJSCE ARKADIUSZ JANICKI

BIEGI PRZEŁAJOWE

MARIA PODGÓRSKA

 

 

1997/1988

LASOCICE

24.10.1998.

      III MIEJSCE          ALEKSANDRA KORDYACZNY

BIEGI

PRZEŁAJOWE

MARIA PODGÓRSKA

 

1998/1999

 

STRZELCE OPOLSKIE

10.06.1999.

 

I MIEJSCE

PIŁKA NOŻNA CHŁOPCÓW

MAREK

MALEWICZ

 

1998/1999

 

KOMPRACHCICE

II MIEJSCE

ALEKSANDRA KORDYACZNY

BIEGI

PRZEŁAJOWE

MARIA

PODGÓRSKA

 

1998/1999

STRZELCE OPOLSKIE

21.03.1999

I MIEJSCE

ARKADIUSZ

JANICKI

BIEGI PRZEŁAJOWE

MARIA

PODGÓRSKA

1999/2000

 

GŁUBCZYCE

30.05.2000.

IV MIEJSCE

PIŁKA NOŻNA CHŁOPCY

MAREK

MALEWICZ

 

2000/2001

 

OLESNO

14.12.2000.

I MIEJSCE

HALOWA PIŁKA NOŻNA DZIEWCZĄT

MAREK

MALEWICZ

 

2000/2001

 

KĘDZIERZYN-KOŹLE

06.06.2000.

V MIEJSCE

PIŁKA NOŻNA DZIEWCZĄT

MAREK

MALEWICZ

2000/2001

PRASZKA

16.02.2001.

II MIEJSCE

HALOWA PIŁKA NOŻNA CHŁOPCÓW

MAREK

MALEWICZ

2001/2002

GŁUBCZYCE

12.12.2001

V MIEJSCE

HALOWA PIŁKA NOŻNA DZIEWCZĄT

MAREK

MALEWICZ

2001/2002

 

PRASZKA

19.02.2002

I MIEJSCE

HALOWA PIŁKA NOŻNA CHŁOPCÓW

MAREK

MALEWICZ

2001/2002

LASOCICE

19.10.2001

II MIEJSCE PATRYCJA WĘGRZYN

BIEGI PRZEŁAJOWE

MARIA

PODGÓRSKA

 

2001/2002

LASOCICE

09.03.2002.

I MIEJSCJE

PATRYCJA

WĘGRZYN

BIEGI

PRZEŁAJOWE

MARIA

PODGÓRSKA

 

2002/2003

KLUCZBORK

25.10.2002

I MIEJSCE

PARTYCJA

WĘGRZYN

BIEGI

PRZEŁAJOWE

MARIA

PODGÓRSKA

2002/2003

 

PRASZKA

11.12.2002

VIII MIEJSCE

HALOWA PIŁKA NOŻNA DZIEWCZĄT.

MAREK

MALEWICZ

2002/2003

KIETRZ

22.02.2003.

V MIEJSCE

HALOWA PIŁKA NOŻNA CHŁOPCÓW

MAREK

MALEWICZ

2002/2003

OPOLE

29.04.2003.

II MIEJSCE

PIŁKA NOŻNA CHŁOPCÓW

MAREK

MALEWICZ

 

2003/2004

OTMĘT - KRAPKOWICE

21.02.2004

VI MIEJSCE

HALOWA PIŁKA NOŻNA CHŁOPCÓW

MAREK

MALEWICZ

 

2003/2004

NYSA

06.05.2004.

III MIEJSCE

PIŁKA NOŻNA CHŁOPCÓW

MAREK

MALEWICZ

 

 

2003/2004

KLUCZBORK

23.10.2003

II MIESJCE

PATRYCJA

WĘGRZYN

BIEGI

PRZEŁAJOWE

MARIA

PODGÓRSKA

 

2004/2005

GŁUBCZYCE

26.01.2005

IV MIEJSCE

HALOWA PIŁKA NOŻNA DZIEWCZĄT

WOJCIECH

SZEWCZYK

 

2005/2006

PRASZKA

16.03.2006

VI MIEJSCE

HALOWA PIŁKA NOŻNA DZIEWCZĄT

WOJCIECH

SZEWCZYK

 

2006/2007

PRASZKA

27.02.2007

UDZIAŁ W FINAŁACH

MAŁGORZATA DROZD

TENIS STOŁOWY

MAREK

MALEWICZ

2011/2012

NYSA

15.03.2012

IV MIEJSCE

SIATKÓWKA CHŁOPCÓW

MAREK

MALEWICZ

2012/2013

Głubczyce

13.03.2013

III MIEJSCE

HALOWA PIŁKA NOŻNA DZIEWCZĄT

MAREK

MALEWICZ

2017/2018

Kędzierzyn

Koźle

17.10.2017

III MIEJSCE

 

PIŁKA NOŻNA CHŁOPCÓW

ORLIK OHP

MAREK

MALEWICZ

2017/2018

Olesno

06.03.2018

I MIEJSCE

HALOWA PIŁKA NOŻNA CHŁOPCÓW SZK. ZAWOD.

OHP

MAREK

MALEWICZ

 

 

W ROKU SZKOLNYM 2000/2001 ZESPÓŁ SZKÓŁ MECHANICZNYCH W GŁUBCZYCACH ZAJĄŁ I MIEJSCE WE WSPÓŁZAWODNICTWIE SPORTOWYM WŚRÓD SZKÓŁ PONADGIMNAZJANYCH W WOJEWÓDZTWIE OPOLSKIM

NAJWAŻNIEJSZE OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE – OGÓLNE W POWIECIE:

– ROK SZKOLNY 2009/2010 – II MIEJSCE WE WSPÓŁZAWODNICTWIE SPORTOWYM SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH  POWIATU GŁUBCZYCKIEGO,

– ROK SZKOLNY 2010/2011 – I MIEJSCE WE WSPÓŁZAWODNICTWIE SPORTOWYM SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH  POWIATU GŁUBCZYCKIEGO,

– ROK SZKOLNY 2011/2012 – I MIEJSCE WE WSPÓLZAWODNICTWIE SPORTOWYM SZKÓŁ PONADGIMNAZJANYCH  POWIATU GŁUBCZYCKIEGO,

– ROK  SZKOLNY 1012/2013 – I MIEJSCE WE WSPÓŁZAWODNICTWIE SPORTOWYM SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH  POWIATU GŁUBCZYCKIEGO,

– ROK  SZKOLNY 1013/2014 – I MIEJSCE WE WSPÓŁZAWODNICTWIE SPORTOWYM SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH  POWIATU GŁUBCZYCKIEGO,

– ROK SZKOLNY 2014/2015 – I MIEJSCE WE WSPÓŁZAWODNICTWIE SPORTOWYM SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH  POWIATU GŁUBCZYCKIEGO,

– ROK SZKOLNY 2015/2016 – I MIEJSCE WE WSPÓŁZAWODNICTWIE SPORTOWYM SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH  POWIATU GŁUBCZYCKIEGO,

– ROK SZKOLNY 2016/2017 – I MIEJSCE WE WSPÓŁZAWODNICTWIE SPORTOWYM SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH  POWIATU GŁUBCZYCKIEGO.

 

OSIĄGNIĘCIA INDYWIDUALNE  NA NAJLEPSZEGO SPORTOWCA W  SZKOŁACH  PONADGIMNAZJALYCH  POWIATU GŁUBCZYCKIEGO:

– ROK SZKOLNY 2010/2011 – II MIEJSCE – KĄDZIOŁA JAKUB,

– ROK SZKOLNY 2011/2012 – I MIEJSCE – JANICKI RAFAŁ,

                                           – II MIEJSCE – WIERCIOCH DAWID,

– ROK SZKOLNY 2012/2013- I MIEJSCE – SZYMONEK JOLANTA,

                                            – III MIEJSCE – ADAMUS IZABELA,

– ROK SZKOLNY 2013/2014 – I MIEJSCE – PIECHA JAKUB,

– ROK SZKOLNY 2014/2015 – II MIEJSCE – SZCZERBATY MONIKA,

– ROK SZKOLNY 2015/2016 – I MIEJSCE – WYSZ ROKSANA,

– ROK SZKOLNY 2016/2017 – II MIEJSCE – ZAMŁYŃSKI WOJCIECH.

 

OSIĄGNIĘCIA W MAKROREGIONIE:

TURNIEJ MAKROREGIONALNY HALOWEJ PIŁKI  NOŻNEJ DZIEWCZĄT W RACIBORZU:

– II MIEJSCE -2012/2013 NAJLEPSZA BRAMKARKA TURNIEJU – ANGELIKA PODRAZA,

– II MIEJSCE -2015/2016,

– V MIEJSCE -2016-2017.

 

II MIEJSCE W IV MAKROREGIONALNYM TURNIEJU  HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ DZIEWCZĄT W RACIBORZU.

NAJLEPSZA ZAWODNICZKA: PATRYCJA PODRAZA

 

TURNIEJ MAKROREGIONALNY HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCÓW W RACIBORZU:

– I MIEJSCE -2014/2015 –KRÓL STRZELCÓW TURNIEJU  –MAREK MALINOWSKI,

– V MIEJSCE -2015/2016,

– II MIEJSCE 2016/2017 NAJLEPSZY BRAMKARZ TURNIEJU- ROBERT POŹNIAK,

– II MIEJSCE 2017/2018 NAJLEPSZY ZAWODNIK  TURNIEJU- PRZEMYSŁAW ZAWADZKI.

OSIĄGNIĘCIA MIĘDZYNARODOWE:

– I MIEJSCE W  MIĘDZYNARODOWYM TURNIEJU TENISA STOŁOWEGO W KRNOVIE – 2012R.

– I MIEJSCE W MIĘDZYNARODOWYM TURNIEJU SIATKÓWKI W KRNOVIE DRUZYNY MIESZANE 2011R.

– II MIEJSCE W MIĘDZYNARODOWYM TURNIEJU SIATKÓWKI CHŁOPCÓW W KRNOVIE 2016R.

– II MIEJSCE W MIĘDZYNARODOWYM TURNIEJU SIATKÓWKI CHŁOPCÓW W GŁUBCZYCACH 2017R.

 

Najważniejsze osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2012/2013:

Szczebel powiatowy

  • I m w powiatowym turnieju piłki nożnej chłopców w Kietrzu;
  • II m w powiatowym turnieju piłki nożnej dziewcząt w Kietrzu;
  • I m w powiatowym turnieju w halowej piłce nożnej chłopców w Głubczycach;
  • I m w powiatowym turnieju w koszykówce chłopców w Głubczycach;
  • II m w powiatowym turnieju w koszykówce dziewcząt w Głubczycach;
  • I m w powiatowym turnieju w siatkówce chłopców w Głubczycach;
  • I m w powiatowym turnieju w siatkówce dziewcząt w Głubczycach;
  • I m drużynowo chłopcy w powiatowym turnieju tenisa stołowego w Głubczycach;
  • II m drużynowo dziewczęta w powiatowym turnieju tenisa stołowego w Głubczycach;
  • I m w powiatowych zawodach pływackich w Kietrzu –styl dowolny 50m – Paweł Sęk;
  • II m w powiatowym turnieju tenisa stołowego w Głubczycach – Jakub Kądzioła;
  • III m w powiatowym turnieju tenisa stołowego w Głubczycach –Monika Sabatowicz;
  • I m W rywalizacji sportowej szkół ponadgimnazjalnych za rok szkolny 2011 i 2012.

 

Szczebel wojewódzki

  • V m w półfinale wojewódzkim tenisa stołowego w Nysie –Jakub Kądzioła;
  • udział w finale wojewódzkim tenisa stołowego w Nysie – Jakub Kądzioła;
  • I m w półfinale wojewódzkim w halowej piłce nożnej dziewcząt w Kędzierzynie - Koźlu;
  • II m w półfinale wojewódzkim w halowej piłce nożnej chłopców w Niemodlinie;
  • II m w półfinale wojewódzkim w piłce nożnej chłopców w Otmuchowie;
  • II m w półfinale wojewódzkim w siatkówce chłopców w Głubczycac;h
  • III m w półfinale wojewódzkim w siatkówce dziewcząt w Nysie;
  • III m w finale wojewódzkim w halowej piłce nożnej dziewcząt w Głubczycach;
  • II m w IX turnieju MAKROREGIONALYM w halowej piłce nożnej dziewcząt w Raciborzu.

 

Najważniejsze osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2011/2012:

- II m.- powiatowy turniej w piłce nożnej chłopców w Kietrzu

- I m.- powiatowy turniej w koszykówce dziewcząt w Głubczycach

- I m.- powiatowy turniej w koszykówce chłopców w Głubczycach

- I m.- powiatowy turniej w halowej piłce nożnej dziewcząt w Kietrzu

- I m. – powiatowy turniej w halowej piłce nożnej chłopców w Głubczycach.

- IV m.- ćwierćfinał wojewódzki w koszykówce chłopców w Opolu

- IV m.- ćwierćfinał wojewódzki w koszykówce dziewcząt w Głubczycach.

- IV m.- ćwierćfinał wojewódzki halowej piłki nożnej dziewcząt w Głubczycach .

- IV m.- ćwierćfinał wojewódzki halowej piłki nożnej chłopców w Oleśnie.

- I m.- powiatowy turniej siatkówki chłopców w Głubczycach .

- I m.- powiatowy turniej siatkówki dziewcząt w Kietrzu .

- I m.- ćwierćfinał wojewódzki siatkówki chłopców w Opolu .

- II m.- półfinał wojewódzki siatkówki chłopców w Głubczycach .

- IV m.- finał wojewódzki siatkówki chłopców w Nysie .

- V m.- turniej makroregionalny halowej piłki nożnej dziewcząt w Raciborzu.

- I m. w międzynarodowym drużynowym turnieju tenisa stołowego w Krnovie.

- II m. w powiatowym turnieju tenisa stołowego –drużynowo- dziewczęta.

- I m. w powiatowym turnieju tenisa stołowego – drużynowo - chłopcy

- II m. powiatowy turniej piłki nożnej dziewcząt w Kietrzu .

Zajęcie I miejsca w klasyfikacji końcowej na najbardziej usportowioną szkołę powiatu głubczyckiego szkół ponadgimnazjalych w roku szkolnym 2011/2012

Najważniejsze osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2010/2011:

 II miejsce w powiatowym turnieju piłki nożnej chłopców

I miejsce w powiatowym turnieju piłki koszykowej chłopców

I miejsce w powiatowym turnieju piłki koszykowej dziewcząt

II miejsce w powiatowym turnieju w piłce halowej dziewcząt

IV miejsce w powiatowym turnieju w halowej piłce nożnej chłopców

III miejsce w powiatowym turnieju piłki nożnej dziewcząt

Powiatowy turniej tenisa stołowego :

- gra pojedyńcza

I miejsce Dawid Łyczkowski

II miejsce Jakub Kędzioła

III miejsce Barbara Chudzik

- gra podwójna

I miejsce Barbara i Małgorzata Chudzik

I miejsce Dawid Łyczkowski i Paweł Kędzioła

III miejsce w ćwierćfinale wojewódzkim w halnej piłce nożnej dziewcząt

I miejsce w publicznym turnieju w piłce siatkowej dziewcząt

I miejsce w publicznym turnieju w piłce siatkowej chłopców

IV miejsce w ćwierćfinale wojewódzkim w piłce koszykowej dziewcząt

III miejsce w ćwierćfinale wojewódzkim w piłce koszykowej dziewcząt

II miejsce w ćwierćfinale wojewódzkim w piłce nożnej chłopców

IV miejsce w półfinale wojewódzkim w piłce nożnej chłopców

 

Najważniejsze osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2009/2010:

I miejsce powiatowy turniej w piłce koszykowej dziewcząt

II miejsce powiatowy turniej w piłce koszykowej chłopców

III miejsce w powiatowym turnieju w piłce siatkowej dziewcząt

Powiatowy turniej tenisa stołowego : 2009/2010

I miejsce Dawid Łyczkowski i Paweł Kądzioła ZSM

II miejsce Łukasz Adamowicz i Kuba Kądzioła ZSM

III miejsce Barbara Chudzik ZSM

II miejsce Barbara Chudzik Małgorzata Chudzik

II miejsce w powiatowym turnieju w halowej piłce nożne chłopców

II miejsce w powiatowym turnieju w piłce siatkowej chłopców

IV miejsce w powiatowym turnieju w piłce nożnej dziewcząt

Drużynowy turniej tenisa stołowego:

I miejsce ZSM Głubczyce

I miejsce ZSM Głubczyce

III miejsce w powiatowym turnieju w piłce nożnej dziewcząt

ZSM zajęło 2 miejsce w rywalizacji sportowej w powiecie wśród szkół ponadgimnazjalnych.

 

2013/2014

- feryjny powiatowy turniej tenisa stołowego w Głubczycach- prowadzenie i organizacja: Marek Malewicz

I  m.- Karolina Kądzioła

I m.- Mateusz Paliński

-V m.-Monika Sabatowicz w półfinale wojewódzkim w tenisie stołowym indywidualnie w Nysie-M. Malewicz

-VI m. Karolina Kądzioła w półfinale wojewódzkim w tenisie stołowym indywidualnie w Nysie- M. Malewicz

 Laureatki w Finale Wojewódzkim tenisa stołowego indywidualnie: Karolina Kądzioła i Monika Sabatowicz – M. Malewicz

- II m. w powiatowych zawodach pływackich w Kietrzu-styl dowolny 50m Haracz Oskar – M. Malewicz

-II m. w powiatowych zawodach pływackich- styl grzbietowy 50 m Kamil Jacheć  - M. Malewicz

-II m. w powiatowym turnieju koszykówki dziewcząt w Głubczycach - M. Hryckiewicz

-I m. w powiatowym turnieju koszykówki chłopców w Głubczycach – M. Hryckiewicz

-IV m. w półfinale wojewódzkim w piłce nożnej dziewcząt w Grodkowie- M. Malewicz

 

Wolontariat uczennic w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Głubczycach w czasie turnieju tenisa stołowego- sędziowanie- M. Malewicz

 

Nominacja uczniów do plebiscytu na najlepszego sportowca powiatu głubczyckiego szkół ponadgimnazjalnych w roku szkolnym 2013/2014

 

2014/2015

-II m. w powiatowym turnieju siatkówki chłopców w Głubczycach -  A.Brodowicz

-II m. w powiatowym turnieju siatkówki dziewcząt w Głubczycach -  A.Brodowicz

-I m. w powiatowym turnieju koszykówki chłopców w Głubczycach - M.Hryckiewicz

-IV m. w półfinale wojewódzkim koszykówki dziewcząt - M.Hryckiewicz

-IV m. w turnieju makroregionalnym halowej piłki nożnej dziewcząt w Raciborzu-M.Malewicz

-I m. w powiatowym turnieju tenisa stołowego – drużynowo - dziewczęta w Głubczycach - M.Malewicz

-I m. w powiatowym turnieju tenisa stołowego – drużynowo - chłopcy w Głubczycach - M.Malewicz

-I m. w powiatowym turnieju tenisa stołowego chłopców w Głubczycach - M.Malewicz

-II m. w powiatowym turnieju tenisa stołowego dziewcząt w Głubczycach - M.Malewicz

-III m. w powiatowym turnieju halowej piłki nożnej dziewcząt w Głubczycach - M.Malewicz

-I m. w powiatowym turnieju piłki nożnej w Głubczycach-M. Malewicz

-II m. w półfinale wojewódzkiego turnieju piłki nożnej dziewcząt w Kędzierzynie-Koźlu - M.Hryckiewicz

-II m. w powiatowym turnieju halowej piłki nożnej chłopców w Głubczycach - M.Malewicz

-I m. w powiatowym turnieju piłki nożnej chłopców w Kietrzu - M.Hryckiewicz

-IV m. półfinale wojewódzkiego turnieju piłki nożnej chłopców w Prudniku-M. Hryckiewicz

 

Zajęcie I miejsca w klasyfikacji końcowej na najbardziej usportowioną szkołę powiatu głubczyckiego szkół ponadgimnazjalnych w roku szkolnym 2014/2015

Przygotowanie tańca ludowego „Poloneza” klas maturalnych na studniówkę roku 2014/2015- A.Brodowicz

-Monika Szczerbaty kl.4A – w plebiscycie na najlepszego sportowca Powiatu Głubczyckiego zajęła drugie miejsce.

                                                

2015/2016

  1. III  miejsce w powiatowym turnieju halowej piłki nożnej chłopców 
    w Głubczycach.
  2. II miejsce w powiatowym turnieju koszykówki chłopców w Głubczycach.
  3. I miejsce w powiatowym turnieju koszykówki dziewcząt w Głubczycach.
  4. I miejsce w powiatowym turnieju tenisa stołowego w Głubczycach.
  5. I miejsce w drużynowym turnieju tenisa stołowego w Głubczycach.
  6. III miejsce w powiatowym turnieju piłki nożnej chłopców w Kietrzu .
  7. II miejsce w powiatowym turnieju siatkówki dziewcząt Głubczycach.
  8. I miejsce w powiatowym turnieju piłki nożnej dziewcząt w Kietrzu .
  9. II  miejsce w powiatowym turnieju siatkówki chłopców Głubczycach.
  10. V miejsce w II makroregionalnym turnieju halowej piłki nożnej chłopców w Raciborzu .- najlepszy zawodnik turnieju -Marek Malinowski kl.III S.
  11. I miejsce w półfinale wojewódzkim piłki nożnej dziewcząt w Kędzierzynie – Koźlu.
  12. IV miejsce w finale wojewódzkim piłki nożnej dziewcząt w Opolu.
  13. II miejsce w XII makroregionalnym turnieju halowej piłki nożnej dziewcząt w Raciborzu.
  14. II miejsce w powiatowym turnieju halowej piłki nożnej dziewcząt
    w Głubczycach.
  15. II miejsce w półfinale wojewódzkim tenisa stołowego0- gra deblowa dziewcząt (K Kądziola .M Szczerbaty) w Nysie.

 

 I miejsce we współzawodnictwie sportowym szkól ponadgimnazjalnych w roku szkolnym 2014/2015.

II miejsce Monika Szczerbaty   dla najlepszego sportowca – ucznia  szkół ponadgimnazjalnych  w roku szkolnym 2014/2015

 

 2016/2017

  1. II miejsce w powiatowym turnieju piłki nożnej dziewcząt w Kietrzu
    – najlepsza zawodniczka turnieju –Patrycja Podraza kl. II M.
  2. I  miejsce w powiatowym turnieju halowej piłki nożnej chłopców 
    w Głubczycach.
  3. IV miejsce w półfinale wojewódzkim piłki nożnej dziewcząt w Nysie.
  4. III miejsce w półfinale wojewódzkim halowej piłki nożnej chłopców
    w Kluczborku.
  5. I miejsce w powiatowym turnieju koszykówki chłopców w Głubczycach.
  6. II miejsce w powiatowym turnieju koszykówki dziewcząt w Głubczycach.
  7. II miejsce w powiatowym turnieju tenisa stołowego w Głubczycach.
  8. I miejsce w drużynowym turnieju tenisa stołowego w Głubczycach.
  9. I miejsce w powiatowym turnieju piłki nożnej chłopców w Kietrzu .
  10. III miejsce w półfinale wojewódzkim piłki nożnej chłopców
    w Prószkowie.
  11. II miejsce w powiatowym turnieju siatkówki dziewcząt Głubczycach.
  12. I miejsce w powiatowym turnieju siatkówki chłopców Głubczycach.
  13. II miejsce w półfinale wojewódzkim siatkówki chłopców w Kędzierzynie – Koźlu.
  14. II miejsce w III makroregionalnym turnieju halowej piłki nożnej chłopców w Raciborzu – najlepszy bramkarz turnieju Robert Poźniakkl. IM
  15. V miejsce w XIII makroregionalnym turnieju halowej piłki nożnej dziewcząt w Raciborzu.
  16. II miejsce w międzynarodowym turnieju siatkówki chłopców
    w Głubczycach.

     17. II miejsce w turnieju siatkówki chłopców w Krnovie.

I miejsce we współzawodnictwie sportowym szkól ponadgimnazjalnych w roku szkolnym 2015/2016.

I miejsce Roksana Wysz  dla najlepszego sportowca – ucznia  szkół ponadgimnazjalnych  w roku szkolnym 2015/2016