PIŁKARKI Z MECHANIKA II W "HALÓWCE"

Dnia 9 listopada w hali sportowej ZSO w Głubczycach ,odbył się powiatowy turniej halowej piłki nożnej dziewcząt. Uczennice szkół ponadgimnazjalnych rozgrywały mecze  piłkarskie ,prezentując niemałe umiejętności.                   W zawodach wzięły udział cztery szkoły : ZS Kietrz, ZSRCKU Głubczyce ,ZSO Głubczyce i ZSM Głubczyce. Dziewczyny z Mechanika zajęły drugie miejsce odnosząc dwie wygrane i jeden remis. Różnica bramek zadecydowała o drugim miejscu .Mimo tego nasza drużyna pokazała się z dobrej strony.

Wyniki spotkań:

1.ZSM Głubczyce – ZSRCKU Głubczyce  ; 2-0.

2.ZSM Głubczyce – ZS Kietrz ; 5-0.

3.ZSM Głubczyce – ZSO Głubczyce :0-0.

4.ZSO Głubczyce – ZS  Kietrz ; 7-0.

5.ZSO Głubczyce – ZSRCKU Głubczyce :2-0.

6.ZSRCKU Głubczyce – ZS Kietrz ; 1-0.

Tabela końcowa:

I m.-ZSO Głubczyce.

II m-ZSM Głubczyce .

III m – ZSRCKU Głubczyce .

IV m – ZS Kietrz.

ZSM reprezentowały : Aleksandra Derkacz, Roksana Wysz,  Patrycja Podraza, Wiktoria Śliwińska, Kamila Fabrowska, Natalia Urbańska, Monika Zając, Renata Baran, Justyna Bęś, Daria Baran.

Opiekun i trener Marek Malewicz

piłka powiat.jpeg