W środę 16 grudnia w Arenie  Rafako w Raciborzu odbył się II Makroregionalny Halowy Turniej Piłki Nożnej Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych . Do rywalizacji przystąpiło 12 drużyn.
W zawodach uczestniczyły reprezentacje ZSTiO Kędzierzyn-Koźle, II LO Kędzierzyn-Koźle, MOW Kuźnia Raciborska, ZST Rybnik, ZSM Głubczyce ZSO Głubczyce, ZS Kietrz, CKZiU I Racibórz (Ekonomik, Zawodówka, Budowlanka), CKZiU II Racibórz (Mechanik), ZSOMS Racibórz, ZSO I Racibórz, II LO Racibórz. Poziom sportowy był bardzo wyrównany oraz stał na wysokim poziomie, a o zwycięstwie często decydował konkurs rzutów karnych. Po emocjonującym finale Puchar Przechodni Dyrektora OSiR  powędrował z rąk ZSM Głubczyce do ZSOMS Racibórz, który w finale pokonał Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Raciborzu 2:1.Naszej drużynie zabrakło odrobinę szczęścia ukończyliśmy zawody na piątym miejscu. Turniej został zorganizowany przez OSiR Racibórz oraz Zespół Szkół Zawodowych w Raciborzu.

Podział na grupy:

A: ZSM Głubczyce, CKZ i U II Racibórz, CKZ i U I Racibórz

B: ZS Kietrz, ZSO Głubczyce, II LO Kędzierzyn-Koźle

C: ZSO I Racibórz, MOW Kuźnia Raciborska, ZST i O Kędzierzyn-Koźle

D: ZST Rybnik, ZSOMS Racibórz, II LO Racibórz

Wyniki meczów grupowych (mecz trwa 7 minut):

ZSM Głubczyce – CKZ i U II Racibórz 1:1

ZSO Głubczyce - ZS Kietrz 0:0

ZSO I Racibórz - MOW Kuźnia Raciborska 2:0

ZST Rybnik - ZSOMS Racibórz 0:1

CKZ i U II Racibórz II – CKZ i U Racibórz I 1:0

ZSO Głubczyce - II LO Kędzierzyn-Koźle 1:1