Zakończenie nauki klas maturalnych w ZSM Głubczyce

24.04.2015 r. na sali gimnastycznej ZSM w Głubczycach odbyła się uroczysta akademia na której pożegnaliśmy naszych absolwentów techników i liceów.

Wśród zaproszonych gości była wicestarosta Powiatu Głubczyckiego - Pani Anita Juchno, radny Sejmiku Wojewódzkiego - Pan Zbigniew Ziółko, przewodniczący Rady Miasta - Pan Kazimierz Naumczyk, przewodniczący Rady Rodziców - Pan Andrzej Domerecki. Podczas uroczystości rozdane zostały świadectwa i wyróżnienia dla uczniów i rodziców, nagrody dla arytstów teatru "Tradycja", honorowych dawców krwi, członków Samorządu Uczniowskiego i uczniów za pracę na rzecz szkoły i środowiska lokalnego.

Przy okazji pożegnania uczniowie klas maturalnych składali podziękowania dyrekcji, wychowawcom i pracownikom szkoły za wspólnie spędzone lata.

Nasze klasy żegnali ich wychowawcy:

Klasa 4 A - Pani Agnieszka Korczyńska

P3242336.jpeg

Klasa 4 BC - Pan Leopold Twardochleb

P3242343.jpeg

Klasa 3 Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych - Pani Urszula Chawa

P3242377.jpeg

Klasa 3M1 - Pani Bernadeta Skoczylas

P3242260.jpeg

Klasa 3M2 - Pani Aneta Bykowska

P3242252.jpeg

Po części oficjalnej przedstawiony został program artystyczny wykonany przez uczniów klas 1A, 2A, 3A, 1M, 2M.

Zakończenie edukacji klas maturalnych nie jest jednak końcem kontaktów naszych absolwentów z ZSM Głubczyce. Już 4 maja 2015 r. uczniowie Ci przystępują do egzaminu maturalnego z języka polskiego, następnie matematyki, języków obcych, etc.

Jak w słowach pożegnania podkreślał Dyrektor szkoły -"nasza placówka jest zawsze otwarta dla naszych absolwentów, których zawsze chętnie widzimy w progach ZSM Głubczyce"

galeria zdjęć - Zakończenie maturzystów 2015

Gratulujemy abiturientom ukończenia szkoły i życzymy sukcesów na maturze !

Tomasz Kaliwoda