Powiatowy Turniej Koszykówki dziewcząt i chłopców szkół ponadgimnazjalnych

Zwycięstwa koszykarek i koszykarzy z  ,,Mechanika ‘’.

W dniach 16 i 17 grudnia rozegrane zostały Powiatowe Turnieje Koszykówki  dziewcząt i chłopców szkół ponadgimnazjalnych . We wtorek do rozgrywek przystąpiły dziewczęta z trzech szkół. ZSO Kietrz ,ZSM Głubczyce i jako gospodynie ZSO Głubczyce. Rozegrano trzy spotkania i wyłoniono mistrzynie Powiatu.

Wyniki spotkań i tabela:

1.ZSM Głubczyce – ZSO Głubczyce 16:11.

2.ZSO Głubczyce – ZS Kietrz-24:4.

3.ZSM Głubczyce – ZS Kietrz-31:0.

I miejsce –ZSM Głubczyce

II miejsce – ZSO Głubczyce

III miejsce – ZS Kietrz

ZSM reprezentowały: Kamila Uznańska, Monika Szczerbaty, Magdalena Nowak, Karolina Olejnik, Roksana Wysz, Natalia Urbańska, Dominika Farasiewicz, Patrycja Łoś, Anna Gala.

Opiekunem i trenerem jest pan Marcin Hryckiewicz.

W środę na Sali ZSO w Głubczycach rywalizowali chłopcy. W rozgrywkach wzięły udział cztery szkoły ponadgimnazjalne Powiatu głubczyckiego: ZSRCKU Głubczyce, ZSO Głubczyce, ZS Kietrz i ZSM Głubczyce.

Wyniki spotkań i tabela:

1.ZSO Głubczyce – ZS Kietrz: 13:12.

2.ZSM Głubczyce – ZSRCKU Głubczyce :43:3

3.ZSKietrz – ZSRCKU Głubczyce: 18;7.

4.ZSM Głubczyce – ZSO Głubczyce:25:20

I miejsce – ZSM Głubczyce

II miejsce – ZSO Głubczyce

III miejsce – ZS Kietrz

IV miejsce –ZSRCKU Głubczyce

ZSM Reprezentowali :Michał Szefler, Bartłomiej Polski,Jakub Piecha,Daniel Kozłowski,Mateusz Kościelny,Piotr Redel,Krzysztof Koniecznt,Szymon Łabiński,Wojciech Zamłyński,Adrian mencel Adam Florek,

Opiekunem i trenerem jest pan Marcin Hryckiewicz .

Turnieje wygrali uczniowie i uczennice  z Zespołu Szkól Mechanicznych w Głubczycach  co należy uznać za duży sukces. Wszystkie mecze sędziował pan Przemysław Wójcik nauczyciel wychowania fizycznego z gimnazjum nr1 w Głubczycach.

Marek Malewicz