Zwycięstwo w Pierwszym Makroregionalnym Turnieju Halowej Piłki Nożnej Chłopców Szkól Ponadgimnazjalnych

Zwycięstwo piłkarzy z ,,Mechanika”

Dnia 8 grudnia 2014 roku w Raciborzu rozegrany został I Makroregionalny Turniej Halowej Piłki Nożnej Chłopców Szkól Ponadgimnazjalnych.W zawodach uczestniczyło jedenaście drużyn z następujących szkół  województwa śląskiego i opolskiego : ZSZ Racibórz, ZSE Racibórz, ZSM Racibórz, ZSOMS Racibórz, ZSO nr.1 Racibórz, ZST Rybnik, ZS Kietrz, ZSM Głubczyce, ZSO Głubczyce, ZSTiO Kędzierzyn – Koźle , I LO Kędzierzy – Koźle.

Uczniowie z Zespołu Szkól Mechanicznych  deklasują rywali !!!

IMG_6136.jpeg

Wyniki spotkań ZSM

1.ZSM Racibórz – ZSM Głubczyce : 0:0.- mecz grupowy.

2.ZSM Głubczyce – ZSTiO Kędzierzyn Koźle: 1:0.(S. Moryl ).- mecz grupowy.

3.ZSM Głubczyce – I LO Kędzierzyn Koźle 3:0.(M.Malinowski-2 ,R. Adamski).-mecz ćwierćfinałowy .

4.ZSM Głubczyce – ZS Kietrz :1:0.(P.Sęk).mecz półfinałowy .

5.ZSM Głubczyce – ZST Rybnik : 2:1.( M.Malinowski ,D.Niżnik)- mecz finałowy.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Jakub Piecha z klasy IIIM (ZSM Głubczyce ),królem strzelców został Marek Malinowski z klasy  II S ( ZSM Głubczyce ).Za zajęcie pierwszego miejsca drużyna zwycięska otrzymała dyplom ,puchar i puchar przechodni. Organizatorem turnieju była Zasadnicza Szkoła Zawodowa z Raciborza.

Skład  ZSM Głubczyce : Jacheć Kamil, Kozłowski Daniel, Piecha Jakub, Malinowski Marek ,Niżnik  Damian, Moryl Sebastian, Sęk Paweł, Adamski  Rafał, Jedlićka Jarosław, Mojzyk Karol.  Opiekunem
 i trenerem zespołu jest pan Marek Malewicz.

Redakcja sportowa gratuluje zawodnikom i trenerowi, oraz  życzy dalszych sukcesów na niwie sportowej.

Marek M

GRATULUJEMY !!!