Targi książki.jpeg

Za 100 dni Festiwal Książki Opole 2022

Targi książki1.jpeg

Rozpoczynamy odliczanie do szóstej edycji największego wydarzenia literackiego w centrum miasta Opola. Organizatorzy zapraszają na targi książki, spotkania autorskie, koncerty, spektakle teatralne, warsztaty i liczne czytelnicze atrakcje.

W pierwszy weekend czerwca będziemy gościć pisarzy, osoby związane z kulturą i muzyką. Na targach książki, w których udział biorą największe polskie wydawnictwa, zaprezentowane zostaną nowości i premiery książkowe. Wydarzenie będzie miało miejsce na Placu Wolności i jak w latach poprzednich zielony park zamieni się w tętniące życiem Miasteczko Literackie.

Chętnych na wyjazd do Opola prosimy o zapisy w bibliotece szkolnej oraz wpłatę 20 zł. Termin wyjazdu 3 czerwca 2022r.