Menu

 

     Dyrekcja  Zespołu Szkół Mechanicznych w Głubczycach w tym niezwykle trudnym i wymagającym dla Nas wszystkich czasie, składa serdeczne podziękowania uczniom, rodzicom, Radzie Rodziców, sponsorom, nauczycielom, wychowawcom i katechetom, pracownikom obsługi szkoły, Internatu oraz Warsztatów Szkolnych.

Dziękujemy za codzienną, wytrwałą pracę w nowej rzeczywistości. Za wsparcie i zaangażowanie na rzecz szkoły. Dziękujemy za motywację i zachętę  do wytrwałej pracy. Dziś, w dobie pandemii koronawirusa pragniemy podziękować za wkład włożony w rozwój wiedzy, umiejętności, kompetencji i kształtowania postaw. Dziękujemy, za to, iż w niespotykanych, jak dotąd warunkach, przypominaliście Państwo - że nie można się poddawać, trzeba działać.

Dlatego dzisiaj, na zakończenie roku szkolnego 2019-2020 - życzymy zdrowych, z zachowaniem wszelkich środków ostrożności - bezpiecznych wakacji, wolnych od niepokoju i lęku. By czas spędzony z bliskimi  był okresem rozwijania pasji i zainteresowań, a tym samym - dobrego wypoczynku i właściwego kształtowania siebie.

Do zobaczenia we wrześniu!!!

Dyrekcja Zespołu Szkół Mechanicznych

w Głubczycach